Home

Menu

Riegrovka

 • 0,1l Veltlínské zelené, jakostní, suché

 • 0,1l Frankovka, jakostní, suché

 • 0,1l Pálava, pozdní sběr, polosladké, vinařství Popice

 • 0,1l Cabernet Moravia, barrigue, suché, vinařství Hruška

 • Devaux brut

 • Mumm Cordon rouge brut

 • Cava brut

 • Moët&Chandon brut

 • Bohemia sekt&nealko

 • Chardonnay, polosuché

 • Cabernet Sauvignon, polosuché

 • Chardonnay, pozdní sběr, polosuché, vinařství Mikrosvín

  Barva je zlatavě zelenkavá, vůně je nadýchaná, působí zakulaceně s ovocným nádechem, který připomíná žluté tropické ovoce a zralé hrušky. Chuť je plná a mohutná, počáteční nástup je výrazně kořenitý s jasně patrnou citrusově pomerančovou příchutí, která je umocněna svěží kyselinkou, ve druhé části se začíná projevovat více minerálně kořenité zabarvení, které také doznívá v závěru chuti i po polknutí na patře.

 • Chardonnay, pozdní sběr, suché, vinařství Hruška

  Typická ovocná lísko-oříšková vůně s nádechem žlutého melounu. V chuti je víno plné, lehce minerální s dlouhou dochutí.

 • Chardonnay, pozdní sběr, barrique, suché, vinařství Moravíno

  Barva je svítivě zlatavě žlutá, vůně je velmi jemná, zpočátku působí mírně nasládle po vanilce, která se mísí s medovou ovocností laděnou do zralého žlutého tropického ovoce. Chuť je plná, velmi příjemná a vyvážená, nejdříve se projevují lehce nasládlé až toastové tóny získané ležením v novém dubovém sudu a vyvažující noblesní kyselinkou, poté přechází do příchuti po žlutém tropickém ovoci, dochuť je dlouhá medová s vanilkovým zabarvením a dlouze doznívá na patře.

 • Pálava, pozdní sběr, polosladké, vinařství Popice

  Barva je slámově zlatavá, vůně je výrazná, mírně medově nasládlá s nádechem mandarinek a pomerančů. Chuť je plná, lehce nasládlá, citrusová s výraznou pikantní kyselinou, dominuje příchuť zralého pomeranče a kandované pomerančové kůry.

 • Ryzlink rýnský, pozdní sběr, suché, vinařství Mikrosvín

  Barva je zelenkavě žlutá, vůně je výraznější kořenitá, ve svěžím tónu se na základní kořenitý kouřový základ přidávají decentní minerální tóny, které v dalších letech nabudou na intenzitě. Chuť je plná, od počátku velmi svěží s ovocným nádechem po citrusových plodech, probouzející se mineralitou a podpořena výraznější kyselinkou, která určuje svěží charakter celého vína a spolu s tóny citrusové kůry doznívá na patře ještě dlouho po polknutí.

 • Ryzlink vlašský, VOC, polosladké, vinařství Mikrosvín

  Barva je zelenkavě zlatavá, vůně je kořenitá, s výrazně patrnými botrytickými tóny a medovou ovocností, se stopou kouře a žlutého melounu. Chuť je plná, vyvážená, výrazně kořenitá, s příchutí pryskyřice a prolongujícími botrytickými tóny, podpořená pikantní kyselinou, v koncovce kořenitě ovocná s výraznou a dlouhou narůstající retroolfakcí.

 • Ryzlink rýnský, pozdní sběr, polosladké, vinařství Hruška

  U tohoto ryzlinku z podhůří Bílých Karpat oceníte bohatost, plnost, krásnou harmonii lučních květů a delikátní kyselinku citrusových plodů, které se zbytkem cukru vytváří nádhernou harmonii chuti. Délka a síla citrusového projevu je dána samotnou odrůdou, terrior a výjimečným ročníkem.

 • CUVÉE Thomas, pozdní sběr, suché, vinařství Hruška

  Bohaté a tělnaté Rulandské bílé dodává vínu plnou chuť a jemně ovocné aroma. Elegantní a extrémně minerální Ryzlink rýnský dodává pikantnost, svěžest a zdůrazňuje jedinečnost tohoto Cuvée Thomas.

 • Tramín červený, pozdní sběr, polosuché, vinařství Hruška

  Líbivá, jemně aromatická vůně po květu růže, fialek s doprovázejícími sladkými tóny hrozinek je typická pro tento Tramín. Chuť je kořenitá s nižším obsahem kyselin.

 • Sauvignon, pozdní sběr, suché, vinařství Moravíno

  Barva je svítivě zlatavě žlutá se zelenkavými odlesky vůně je velmi výrazná, krystalicky svěží a pikantní, s typickou ovocností, v níž převládá aroma černého rybízu, angreštu a čerstvé broskve. Chuť je plná a velmi intenzivní, od počátku převládá svěží ovocnost s příchutí černého rybízu a angreštu umocněné pikantní kyselinkou, v konci je chuť mírně svíravá po černém rybízu, broskvi a nektarince.

 • Sauvignon, výběr z hroznů, suché, vinařství Hruška

  Odraz našeho regionu evokuje černorybízové aroma s jemnými tóny čerstvého angreštu. Ležením víno získává nasládlejší aroma, kde začíná ustupovat svěží černý rybíz a získává jemné vůně po kompotovaném ovoci a přezrálém angreštu. Vysoká cukernatost již prozrazuje opojné tělo vína, které jistě zaujme i delší dochutí.

 • Svatovavřinecké ROSE, kabinetní, suché, vinařství Hruška

  Krátkou macerací červené odrůdy Svatovavřinecké bylo docíleno světle růžové barvy, vůně v tónu čerstvých jahod v bílém jogurtu. Víno s temperamentní kyselinkou a jemným zbytkem cukru, který dělá víno ideálně harmonické.

 • Zweigltrebe ROSE, kabinetní, polosladké, vinařství Mádl

  319 Kč

  Barva je lososově růžová se zářivou jiskrou. Vůně je jemná, nasládle svěží po dozrávajících malinách a vodním melounu, s jemnou kompotovou stopou. Chuť je středně plná, elegantně nasládlá, ale současně svěží ovocná s kompotovým nádechem, podpořená pikantní kyselinkou, s jemnými ovocně chlebnatými tóny v závěru chuti.

 • Modrý Portugal, pozdní sběr, suché, vinařství Hruška

  399 Kč

  Tmavě rubínová barva, vůně sušených švestek a černých třešní. Příjemné a hladké víno s jemnými tříslovinami. V chuti dominují borůvky a višně v horké čokoládě.

 • Modrý Portugal, pozdní sběr, suché, vinařství Moravíno

  369 Kč

  Barva je sytá granátově červená s nafialovělým meniskem. Vůně je velmi uhlazená, jemná nasládle ovocná, připomíná macerovanou směs přezrálých švestek a malin se smetanovým přelivem. Chuť je středně plná až plná, nástup je marmeládově ovocný s následným projevem jemně svíravé dřevité třísloviny, podbarvené punčově čokoládovou příchutí, v koncovce působí příjemně hřejivě a na patře dlouze doznívají tóny hořké čokolády, punče a pomerančové kůry.

 • Rulandské modré, pozdní sběr, suché, vinařství Hruška

  439 Kč

  Víno má intenzivní rubínovou barvu, ve vůni tmavé ovoce, podhoubí s notami sladkého dřeva a eukalyptu. V chuti je středně plné, svěží s jemnými tříslovinami.

 • Rulandské modré, pozdní sběr, suché, vinařství Michlovský

  399 Kč

  Barva je typická cihlově rubínová. Vůně je příjemná, mírně převažuje ovocný charakter s doplňujícím závanem lehkých animálních tónů a stopou čokolády. Chuť je středně plná, příjemně ovocná s příchutí sirupu z malin a jahod, která je doplňována elegantním lehkým punčovým nádechem a slabými tóny hořké čokolády, hebká lehce svíravá tříslovina chuť uzavírá, dochuť je narůstající a dlouhá sirupová.

 • Frankovka, pozdní sběr, barrique, suché, vinařství Moravíno

  369 Kč

  Barva je sytě granátově třešňová. Vůně je marmeládově ovocná, připomíná namačkanou směs červeného zahradního ovoce. Chuť je plná, v elegantní rovnováze se doplňuje zralá ovocitost směsi přezrálého červeného bobulového ovoce. Zrání na novém dubovém sudu, který na patře vytváří mírně nasládlý a příjemně svíravý závěr.

 • Cabernet Moravia barrigue, suché, vinařství Hruška

  439 Kč

  Kořenitá až pepřová vůně s tóny švestkových povidel. Chuť bohatá, plná, které dominují višně v čokoládě.

 • Merlot, pozdní sběr, suché, vinařství Springer

  649 Kč

  Barva je sytá granátově fialová. Vůně příjemná, svěží ovocná, objevuje se v ní aroma černého a červeného bobulového ovoce. Chuť je středně plná, svěží nástup s ovocnou příchutí připomíná kompotovanou směs jahod, ostružin a červeného rybízu.

 • Merlot, výběr z hroznů, suché, vinařství Hruška

  589 Kč

  Ve výrazné ovocné vůni převládá černá třešeň s lehkým tónem vanilky a skořice, mohutná chuť s výraznou mineralitou a výraznými taniny přechází do dlouhé plné dochutí. Zrálo ve starších dubových sudech.

 • Merlot, výběr z hroznů, suché, vinařství Jedlička

  419 Kč

  Barva je sytá granátově fialová. Vůně je svěží, objevuje se v ní aroma bobulového ovoce, s jemným nádechem fialky a kosatce. Chuť je plná s ovocnou příchutí kompotovaného červeného rybízu, v závěru se dostávají jemně adstringentní taniny, které podbarvené příjemnou ovocností doznívají na patře i po polknutí.

 • André, kabinet, barrique, suché, vinařství Michlovský

  499 Kč

  Barva je sytě granátová s nádechem do černé třešně a sytou rubínově červenou jiskrou. Vůně je velmi jemná sirupově ovocná, připomíná směs višní, borůvek a ostružin, na pozadí se objevují elegantní vanilkové tóny nazrání na dubovém sudu. Chuť je středně plná, velmi harmonická, lehce čokoládovou tóninou získanou zráním v novém dubovém sudu, jemné taniny chuť uzavírají.

 • Cuvée 1362, pozdní sběr, suché, vinařství Hruška

  659 Kč

  Víno připomíná charakterem i způsobem výroby velká vína francouzských chateau. Na vychutnání tohoto vína si vyhraďte dlouhý a hlavně ničím nerušený čas.

 • Cabernet Sauvignon, pozdní sběr, suché, vinařství Kobylí

  369 Kč

  Barva je velmi tmavá granátově červená. Vůně je výrazná, příjemně nazrálá ovocná, projev zralých ostružin, jahod a rybízu je obohacen o jemnou kořenitost se stopou čokolády. Chuť je středně plná až plná, působí svěžím ovocným dojmem, kdy zpočátku výraznější živý ovocný projev směsi čerstvých ostružin a jahod přechází do dřevitě kořenité se stopou hořké čokolády a jemně svíravých taninů, dochuť je delší s ovocným dozníváním a stopou hořké čokolády na patře.

 • CUVÉE Cabernet Cortis x Regent, výběr z hroznů, suché

  599 Kč

  Barva vína je tmavě granátová, hustá a sytá. Ve vůni najdeme višně v čokoládě, koření, černý rybíz a jemnou kávu. Chuť vína je plná s jemnými tříslovinami. Zrálo ve starších dubových sudech.

 • Pouilly-Fuissé Aux Chailloux

  1199 Kč

  Zlatistá barva naznačuje vyzrálost hroznů a zrání vína v nových sudech. Opojná vůně i chuť je plná zralého tropického ovoce, např. banánů s určitou dávkou vanilky. Jemné zrání v nových sudech umocní vůni i chuť této ovocné, plné odrůdě.

 • Riesling "LÖWENBAUM" Spätlese

  999 Kč

  Slámově zlatá barva. Vůně nabízí tóny broskví, rynglí a hrozinek. Odrůdově charakteristická chuť je podpořena pikantní kyselinou a tóny máslových sušenek a akátového medu. Stáří vinic je 38 let a výnosnost pouze 4500l/ha. Dostupnost svahu dovoluje pouze ruční sběr. Středně plné víno s vyšším obsahem minerálů tvoří prémiovou řadu vinařství Rueff-Röchling, zvanou Löwenbaum (Lví strom).

 • Sauvignon Blanc, Baron Edmond de Rothschild

  899 Kč

  Barva je citronově žlutá se zářivou jiskrou. Vůně je velmi výrazná, neuvěřitelně svěží, komplexní ovocná a odrůdově typická, s dominujícími tóny zralých citrusů, přezrálého angreštu a černého rybízu. Chuť je svěží, velmi řízná, s typicky odrůdovým charakterem a širokou škálou ovocných tónů, počínaje zralým angreštem přes svěží pomeranč a spektrum dalších citrusových plodů, až po zakončující stopu bobulek černého rybízu, harmonická svěží kyselinka umocňuje šťavnatou ovocnost, po polknutí zůstává na patře ještě dlouho komplexní ovocná dochuť.

 • Costa Viola IGT

  649 Kč

  Zelenkavě bílá barva se zlatavými odlesky. Intenzivní vůně připomínající zralé citrusy a oranžové květy.

 • Duale Calabria IGT

  399 Kč

  Bílá barva s nádechem do zelenkava. Svůdná vůně s vytrvalou melodií. V chuti elegantní, svěží s ovocnými tóny letních jablek se stopami citrusů.

 • Brigante IGT

  649 Kč

  Slámově žlutá barva se zelenkavými odlesky. Intenzivní vůně po čerstvém žlutém ovoci, broskvích a meruňkách. Elegantní kyselost a svěžest s vyváženou mineralitou.

 • Wachau Veltlínské zelené Smaragd

  949 Kč

  Barva jasně slámově žlutá. Víno nabízí vůní bílého pepře a exotického ovoce. Charakteristika: osvěžující kyselinka, plné tělo a střední hladina alkoholu v krvi. Pikantní bílý pepř a náznak čerstvých bylinek na patře s dlouhým závěrem.

 • Gran Corte, Baron Edmon de Rothschild

  1999 Kč

  Barva je sytá borůvkově červená a neprůhledná. Vůně je velmi intenzivní a mohutná, najdeme v ní široké spektrum tmavých bobulí, z nichž nejvíce připomíná borůvky a ostružiny, navíc umocněné výrazným aroma hořkomléčné čokolády a tabáku. Chuť je velmi plná a robustní, v plném rozsahu naplňuje příslib z aroma, celá ústa zaplní výrazný ovocný až marmeládový projev směsi ostružin, borůvek a jahod. Celkový dojem ještě umocňují jemné, ale intenzivní taniny, doplňované příchutí hořké čokolády.

 • Gran Malbec, Baron Edmon de Rothschild

  1099 Kč

  Víno je neprůhledné tmavě červené s intenzivním nádechem do borůvkově fialové. Vůně je velmi intenzivní a výrazná, působí mírně nasládle se širokým spektrem drobného černého bobulového ovoce, připomíná kandované borůvky a ostružiny v hořké čokoládě. Chuť je robustní a velmi plná, první doušek působí nasládle ovocně, aby se postupně otevřel do marmeládové ovocnosti přezrálých borůvek a ostružin, umocněný zráním v novém dubovém sudu.

 • Merlot „Gran Reserva"

  849 Kč

  Purpurová barva a silná viskozita je důsledkem vyzrálosti hroznů, redukované výnosnosti, řízeného kvašení a zrání v nových sudech. Nádherné aroma švestek a lékořice se prolíná i do chuti, která je ještě doplněna hořko-čokoládovým vjemem a sladkými taniny. Toto víno bylo vyrobeno ze speciálně vybraných hroznů za osobního dozoru mistra vinaře.

 • Pinot Noir Reserva

  599 Kč

  Červená barva s okrovými tóny je typická pro tuto odrůdu. Intenzivní ovocná vůně evokuje tóny třešní, višní a kompotovaných jahod. Druhá vůně připomíná nádech karamelu a skořice. Celý ovocný charakter podtrhují pevné taniny a tím vytváří komplexní a strukturované velké víno.

 • Carmenére Reserva

  599 Kč

  Intenzivní granátová barva předznamenává ovocné aroma ostružin, které přechází do tónů fíků a končí jemným náznakem tabákové vůně.

 • Millantu „Premium Reserva"

  1299 Kč

  Millantu znamená zlaté slunce, které je obsaženo v každé kapce tohoto vína. Na počest bývalých chilských domorodců – Mapučanů jsme vytvořili Millantu, směs hroznů Cabernet sauvignon 48%, Cabernet Franc 34% a Carmenére 18%. Toto sluncem políbené víno ještě zrálo 13 měsíců ve francouzských dubových sudech.

 • Gigondas Les Souteyrades

  1399 Kč

  Purpurovou barvu a široký rozsah vůní a chutí nabízí Cuveé Les Souteyrades. Vyzrálé ostružiny, sušené švestky a višně v čokoládě jsou prvními tóny vůně a chutě. Po nějaké chvíli se víno rozvíjí do kořenité podoby, ve které se zrcadlí lékořice a zelený pepř. Cuveé Les Souteyrades je směsí odrůd Grenache a Mourvedre. Hrozny byly ve vinicích zredukovány na 25 hl na hektar, víno zrálo 10 měsíců v nových sudech.

 • Amanzio Calabria IGT

  749 Kč

  Sytě červená barva. Ve vůni převládá lehká ovocná svěžest. Kulatá a vytrvalá chuť převládá v ústech s jistou dávkou svěžesti.

 • Si Savuto Rosso DOC

  499 Kč

  Silně rubínová barva s fialovými odlesky. Vůně připomínající lesní ovoce, třešně a koření. Koncentrovaná chuť s dobrou vyvážeností a v dochuti je cítit višeň a lékořice.

 • Ardente DOC

  499 Kč

  Neproniknutelná rubínově červená barva. Vůně po kompotech, skořici a červeném pepři. Skvělá šíře a složitost těla s jemnými tříslovinami.

 • Barbera d'Alba DOC

  799 Kč

  Tmavě rubínová barva a intenzivní aroma připomínající vůni vařených švestek a zralých ostružin potvrzuje silnou a uznávanou oblast Piemonte, ve které se rodí nejlepší červená vína Itálie. V chuti dominuje červené bobulové ovoce a pevné taniny. Víno příjemně osloví již nyní, ale také díky strukturovanějším taninům, může držet své místo ve sklepě i několik roků.

 • Barolo DOCG

  1899 Kč

  Barolo je nejznámějším vínem v oblasti Piemonte, v severní Itálii. Nejvyšší apelace kvality a garance nejlepšího regionu/terroir potvrzuje status kategorie DOCG. Hluboká purpurová barva a silná fluidita zrcadlí velké víno. Aroma evokuje tóny višní v čokoládě, sušené švestky až kandované fíky. Dominující chuť ihned prozradí sílu peckového ovoce, se kterým je svázaná vyšší třísla a hořkomandlová chuť.

 • Pinotage Platinum, Stellenbosch

  999 Kč

  Platinová řada vinařství Lyngrove představuje ta nejlepší červená vína. Toto víno zrálo 15 měsíců v 300 l francouzských a amerických dubových sudech, z nichž 30% bylo nových. Aroma je borůvkové s nádechem čokolády a koření. Má sametovou vyváženou chuť zralého ovoce.

 • Pinot noir, Baron Edmond de Rothschild

  1599 Kč

  Barva je sytě cihlově červená. Vůně je pikantní, velmi výrazná a sytě ovocná, s nasládlými tóny macerovaných malin, jahod a ostružin, doplněná výrazným bylinným buketem připomínajícím sušený jahodník a maliník. Chuť je velmi plná a výrazná, harmonická, působí ovocně připomínajíc zralé jeřabiny obohacené příchutí zralých jahod, malin a ostružin, s jemně svíravými taniny a vyváženou kyselinkou v konci chuti, dochuť velmi dlouhá ovocná jemně svíravá.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet